پخش و فروش انواع کاغذ دیواری در پرند فاز پنج

پخش و فروش انواع کاغذ دیواری در پرند فاز پنج

خدمات صفر تا صد فروش و نصب کاغذ دیواری در پرند فاز پنج به همراه تیم تخصصی سامان دکو قابل اجرا است. در صورت تمایل به نصب کاغذ دیواری در خانه و محل اداری خود با قیمت مناسب و تخفیف ویژه می توانید هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

کاربرد کاغذ دیواری چیست؟
استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون و فضاهای داخلی، پوشش جدید و تازه ای نیست، مدت هاست که این دیوارپوش برای یکسان سازی طرح موضوع در ساختمان ها، تزئینات دیوارهای داخلی و حتی پوشاندن لوازم جانبی را انجام می دهد.

کاغذ دیواری ها برای اولین بار در اروپا در دوران رنسانس با استفاده از تکنیک Woodcut “برش چوب” در چاپ رایج شدند.

 

در میان کشورها: بریتانیا و فرانسه در تولید کاغذ دیواری اروپایی پیشگام بودند، با این حال منشاء کاغذ دیواری به چین باستان برمی گردد. زیرا چینی ها دیوارهای خود را با استفاده از کاغذ ساقه برنج دویست سال قبل از میلاد می پوشاندند. اما امروزه شاهد تغییرات بزرگی در روند تولید، طرح ها و متریال تولید کاغذ دیواری هستیم که گواهی بر ارتقای کیفیت چاپ، ابعاد، تنوع رنگ ها و طرح های منحصر به فرد نسبت به موارد دیگر، روز به روز در حال پیشرفت است.

با توجه به محصولاتی که در سال‌های اخیر توسعه یافته‌اند (از لحاظ قیمت، طیف وسیعی از آن)، اکنون بهترین زمان برای استفاده از کاغذ دیواری در طراحی و تغییر دکوراسیون است.

 

اگر می خواهید در زمانی کم، به محل زندگی یا کار خود روح تازه ای ببخشید هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید:

09364879735 – 09353920524

 

همچنین برای مشاهده ی نمونه کار های کاغذ دیواری می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام ما سر بزنید:

 teleram: https://t.me/samandecohome

 instsgrsm: https://www.instagram.com/samandeco1402