معرفی و بررسی توری پلیسه پنجره

معرفی و بررسی توری پلیسه پنجره

قطعا هر خانه ای یا محل زندگی ای به توری نیاز دارد تا در برابر خود از ورود حشرات دفاع کند, مخصوصا که اگر از این دسته موجودات ترس داشته باشید . با کمک از توری پلیسه به راحتی امنیت و ارامش را به جانه ببرید. دیگر خبری از صدای ویز ویز نیست !
توری پلیسه بهترین و مناسب ترین توری برای تمامی پنجره ها، درب ها، تراس ها و محیط های بزرگ می باشد. که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ را داراست. این توری در هنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می شود. امکان خرابی این نوع از توری ها بسیار کم است و به آسانی پاره و خراب نخواهد شد و برای فضاهایی مانند تراس و بالکن ها بسیار مناسب است. از توری های پلیسه عمودی بیشتر برای پنجره هایی با ارتفاع کم استفاده می شود. و از نوع افقی آن برای پنجره هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود.

مزایای توری پلیسه ای:
سهولت در نصب
تنوع رنگ بالا
جلوگیری از نفوذ حشرات و گرد و غبار
قابلیت نصب روی همه نوع درب و پنجره
دارای ابعاد سفارشی و بزرگ
حرکت در جهت افقی و عمودی
مقاوم در برابر محیط
تعمیر و رگلاژ آسان
قابلیت جمع شدن تور و اشغال فضای کم
ماندگاری بالا
عدم زنگ زدگی
نیاز به شستشو ندارد و با بخارشوی یا جاروبرقی تمیز میشود.

شستشوی توری پلیسه ای پنجره دوجداره
یکی از مهمترین ویژگی های توری پلیسه ای پنجره دوجداره ، بحث شستشوی اسان و بی دردسر ان است که موجب جلب توجه خریداران نیز شده است ، اما به دلیل اطلاعات کم در مورد این موضوع همواره در هنگام خرید از تیم کاری ما این سوال مطرح می شود که چگونه و بدون اسیب به توری ، ان را تمیز کنیم.
به دلیل استفاده از مواد فایبرگلاس و قابل انعطاف با مقاومت بالا در ساختار توری پلیسه پنجره upvc و الومینیوم شما بدون هیچ نگرانی می توانید توری را از داخل چهارچوب خارج کرده و با اب و صابون شستشو دهید.
البته در صورت دارا بودن ابزار کافی می توانید بدون خارج کردن و با دستگاه بخارشوی اینکار را انجام داده و نگران اسیب های جزئی و کلی به توری نشوید.

معرفی و بررسی توری پلیسه پنجره
معرفی و بررسی توری پلیسه پنجره

توری پلیسه معجزه ای برای ارامش پایدار
زندگی در دنیای امروز با چالش های زیادی رو به رو است و انسان در تکاپو برای بهتر زیستن و استفاده بیشتر از پدیده های طبیعی برای افزایش اسایش است که ملزومات و ابزار متنوعی را می طلبد.

حال در این میان توری پلیسه پنجره های دوجداره به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی ساخت بشر شناخته می شود که پس از عرضه در بازارهای مصرف جایگاه مناسبی را پیدا کرده و به دلیل کارکرد خاص و مزایای بی شمار مورد توجه افراد و اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

این مزایا که درون توری پلیسه ای نهفته است سبب شده است تا در سازمان های استاندارسنجی صنعت ساختمان رتبه قابل قبولی را به خود اختصاص دهد و استفاده از ان توسط کارشناسان و مهندسان حوزه ساختمان و انرژی توصیه شود.